Nikita Baranov profil
Imię:
Nikita
Nazwisko:
Baranov
Drużyna:
Narodowość:
Estonia
Pozycja:
Obrońca
Wzrost:
184cm
Waga:
80kg
Data urodzenia:
1992-08-19 (32 lat)
Kariera Nikita Baranov
Mecze i gole
1. skład
Kartki
Sezon
Drużyna
Liga
2024 Germany
1 drużyny
1 ligi
-
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2023/2024
3 drużyny
5 ligi
-
0
1
0
0
0
0
0
4
0
0
2022/2023
2 drużyny
4 ligi
30'
1
0
0
0
1
0
2
0
0
0
2021/2022
2 drużyny
2 ligi
-
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
2020/2021
2 drużyny
3 ligi
2239'
26
0
0
25
1
2
6
14
0
0
2019/2020
2 drużyny
2 ligi
185'
3
0
0
3
0
1
0
2
1
0
2018/2019
2 drużyny
5 ligi
1751'
21
0
0
20
1
2
2
12
0
0
2018
3 drużyny
5 ligi
1720'
21
0
0
18
3
2
6
10
0
0
2016/2017
3 drużyny
5 ligi
2316'
26
0
0
26
0
2
1
9
0
0
2015/2016
2 drużyny
3 ligi
-
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2014/2015
2 drużyny
3 ligi
-
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2013/2014
2 drużyny
2 ligi
-
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2012/2013
1 drużyny
2 ligi
-
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
Mecze piłkarza Nikita Baranov
1 | 12-05-2024 | Nomme United - Paide Linnameeskond | 0-1 | Meistriliiga | min: 46 |
2 | 01-05-2024 | FCI Levadia - Paide Linnameeskond | 1-0 | Meistriliiga | |
3 | 20-04-2024 | Paide Linnameeskond - Tammeka | 0-1 | Meistriliiga | |
4 | 16-03-2024 | Paide Linnameeskond - Flora Tallinn | 2-1 | Meistriliiga | |
5 | 12-09-2023 | Belgia - Estonia | 5-0 | EURO qualification grp. F | |
6 | 06-08-2023 | Pyunik - Ararat | 1-1 | Premier League | |
7 | 03-08-2023 | Pyunik - Kalmar FF | 2-1 | Europa Conference League Qualification | min: 83 |
8 | 20-07-2023 | Narva Trans - Pyunik | 0-3 | Europa Conference League Qualification | |
9 | 13-07-2023 | Pyunik - Narva Trans | 2-0 | Europa Conference League Qualification | |
10 | 23-03-2023 | Węgry - Estonia | 1-0 | Międzynarodowe mecze towarzyskie | min: 81 |
11 | 16-11-2022 | Łotwa - Estonia | 1-1 | Międzynarodowe mecze towarzyskie | |
12 | 26-09-2022 | San Marino - Estonia | 0-4 | UEFA Nations League D Grp. 2 | min: 61 |
13 | 15-05-2022 | Pyunik - Urartu FC | 1-1 | Premier League | |
14 | 28-11-2021 | Pyunik - Urartu FC | 2-0 | Premier League | |
15 | 15-03-2021 | APOEL Nicosia - Karmiotissa Pano Polemidion | 2-0 | 1. Division Relegation Playoff | min: 46 |
16 | 01-03-2021 | Pafos FC - Karmiotissa Pano Polemidion | 2-1 | 1. Division Relegation Playoff | min: 46 |
17 | 19-02-2021 | Nea Salamis - Karmiotissa Pano Polemidion | 4-0 | 1. Division | |
18 | 02-01-2021 | Karmiotissa Pano Polemidion - AEL Limassol | 0-1 | 1. Division | min: 80 |
19 | 28-12-2020 | Karmiotissa Pano Polemidion - APOEL Nicosia | 1-0 | 1. Division | |
20 | 23-12-2020 | AEK Larnaca - Karmiotissa Pano Polemidion | 1-0 | 1. Division | |
21 | 11-11-2020 | Włochy - Estonia | 4-0 | Międzynarodowe mecze towarzyskie | |
22 | 06-11-2020 | Apollon Limassol - Karmiotissa Pano Polemidion | 1-2 | 1. Division | |
23 | 14-10-2020 | Estonia - Armenia | 1-1 | UEFA Nations League C Grp. 2 | |
24 | 11-10-2020 | Estonia - Macedonia Północna | 3-3 | UEFA Nations League C Grp. 2 | |
25 | 07-10-2020 | Estonia - Litwa | 1-3 | Międzynarodowe mecze towarzyskie | |
26 | 19-09-2020 | AEL Limassol - Karmiotissa Pano Polemidion | 3-1 | 1. Division | |
27 | 08-09-2020 | Armenia - Estonia | 2-0 | UEFA Nations League C Grp. 2 | |
28 | 30-08-2020 | Omonia Nicosia - Karmiotissa Pano Polemidion | 1-0 | 1. Division | |
29 | 19-11-2019 | Holandia - Estonia | 5-0 | EURO qualification grp. C | min: 61 |
30 | 13-10-2019 | Estonia - Niemcy | 0-3 | EURO qualification grp. C | |
31 | 10-10-2019 | Białoruś - Estonia | 0-0 | EURO qualification grp. C | |
32 | 27-07-2019 | Arda Kardzhali - Beroe | 3-1 | First Professional League | x2 |
33 | 20-07-2019 | Beroe - Ludogorets Razgrad | 2-4 | First Professional League | min: 58 |
34 | 12-07-2019 | Botev Vratsa - Beroe | 1-3 | First Professional League | |
35 | 18-05-2019 | Beroe - PFC CSKA-Sofia | 0-1 | First Professional League Championship Playoff | min: 58 |
36 | 11-05-2019 | Botev Plovdiv - Beroe | 0-1 | First Professional League Championship Playoff | |
37 | 03-05-2019 | Beroe - Ludogorets Razgrad | 1-1 | First Professional League Championship Playoff | |
38 | 26-04-2019 | Levski Sofia - Beroe | 1-2 | First Professional League Championship Playoff | |
39 | 13-04-2019 | PFC CSKA-Sofia - Beroe | 2-0 | First Professional League Championship Playoff | min: 45 |
40 | 07-04-2019 | Beroe - Botev Plovdiv | 1-1 | First Professional League Championship Playoff | |
41 | 30-03-2019 | Ludogorets Razgrad - Beroe | 0-0 | First Professional League Championship Playoff | |
42 | 26-03-2019 | Gibraltar - Estonia | 0-1 | Międzynarodowe mecze towarzyskie | min: 44 |
43 | 21-03-2019 | Irlandia Północna - Estonia | 2-0 | EURO qualification grp. C | |
44 | 16-03-2019 | PFC CSKA-Sofia - Beroe | 2-0 | First Professional League | |
45 | 11-03-2019 | Beroe - Vitosha Bistritsa | 0-1 | First Professional League | |
46 | 02-03-2019 | Lokomotiv Plovdiv - Beroe | 4-1 | First Professional League | |
47 | 24-02-2019 | Beroe - Dunav Ruse | 1-0 | First Professional League | |
48 | 21-02-2019 | Beroe - Etar | 1-0 | First Professional League | |
49 | 17-02-2019 | Septemvri Sofia - Beroe | 1-0 | First Professional League | |
50 | 18-11-2018 | Grecja - Estonia | 0-1 | Nations League C Grp.2 |